Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Pokój Przyjazny Dziecku i Rodzinie

Pokój Przyjazny Dziecku i Rodzinie

Konkurs plastyczny "Rodzina to miłość. Jakie inne wartości pielęgnuje Twoja rodzina"

Końskie, dnia 04.09.2020r

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Końskich oraz Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie realizują Program Osłonowy " Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie" współfinansowany ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Jednym z działań jest konkurs plastyczny skierowany do dzieci uczęszczających do przedszkoli oraz szkół podstawowych pod hasłem "Rodzina to miłość. Jakie inne wartości pielęgnuje Twoja rodzina".

Prace należy składać do dnia 9 października 2020 r. za pośrednictwem szkół/przedszkoli do Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Końskich ul. Armii Krajowej 22, 26 - 200 Końskie, bądź przesłać pocztą na wskazany adres z dopiskiem Konkurs plastyczny - "Rodzina to miłość. Jakie inne wartości pielęgnuje Twoja rodzina".

Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród rzeczowych odbędzie się w miesiącu październiku 2020 r. Prace uczestników będą udostępnione dla mieszkańców na wystawie w Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Końskich.

Kliknij "Więcej" aby zobaczyć regulamin konkursu.